Żródło danych firm Promocja Twojej Firmy
Nawigacja
Pomysł na biznes
Zakładanie firmy
Klasyfikacja PKD
Formy opodatkowania
Dotacje z Unii Europejskiej (UE)
Dotacja z urzędu pracy
Biznes Plan
Download
Forum
Reklama
Kontakt
Szukaj
Partnerzy
Wyszukiwarka PKD
Finanse
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1,003
Najnowszy użytkownik: yvibymeqe
Ostatnio czytane
Bines plan Park linowy
Bines plan Sztuka przetrwania - czy survival to dobry pomysł na biznes?
Bines plan Szkoła rodzenia
Bines plan Te cechy wyróżniają efektywnego menadżera
Bines plan Dobry wygląd, dobry biznes – dbanie o wizerunek jako pomysł na firmę
Bines plan Parking strzeżony
Bines plan Plantacja choinek
Bines plan Produkcja granulatu gumowego
Bines plan Bramy ręcznie robione
Bines plan Szkolenia menedżerskie
Bines plan Sklep z akcesoriami ślubnymi
Bines plan Piwa regionalne
Bines plan Sklep z gadżetami i śmiesznymi prezentami
Bines plan Alkomaty w pubach
Bines plan Zacznij od biznesplanu
Polecamy


Pomysły na biznes

Doradztwo prawne
Doradztwo prawneProfesjonalne doradztwo w każdej dziedzinie naszego życia pozwala rozwiązać wiele pojawiających się problemów, dlatego nie dziwi fakt, że wiele osób zarówno tych indywidualnych jak i posiadających własną firmę pragnie korzystać z takich usług. Jeżeli posiadamy ogromny atut w postaci wiedzy teoretycznej z zakresu prawa i nie boimy się nowych wyzwań, dobrym pomysłem dla nas będzie otworzenie własnego biura doradztwa prawnego.
Piotr Marek dnia November 29 2011 23:36:20 · 0 komentarzy · 4341 czytań ·
Organizacja imprez dla dzieci
Organizacja imprez dla dzieciOrganizowanie różnego rodzaju uroczystości na mniejszą czy też większą skalę wymaga zaangażowania nie tylko finansowego, ale również i pracowniczego. Chcąc zaistnieć w tym segmencie musimy przede wszystkim postawić na nowatorstwo i oryginalność, aby odróżnić się od konkurencji i uczynić naszą ofertę bardziej atrakcyjną. Wybór grupy docelowej, do której mamy trafić, jest ściśle uzależniony od naszych odgórnych ustaleń oraz powinien być sprecyzowany pod kątem panujących w naszym regionie realiów rynkowych.
Piotr Marek dnia November 29 2011 22:02:43
0 komentarzy · 7152 czytań ·
Salon optyczny
Salon optycznyWraz z postępem technologicznym i cywilizacyjnym społeczeństwu towarzyszą rozprzestrzeniające się choroby naszych czasów. Stres, nieprawidłowa dieta i higiena, niedbałość o komfort wykonywania najprostszych czynności są powodami problemów kardiologicznych, schorzeń kręgosłupa oraz kłopotów ze wzrokiem. W przypadku ostatniej z wymienionych wiele osób rezygnuje lub też rezygnowało z wizyt u specjalisty z powodu lenistwa czy też niechęci do noszenia na co dzień okularów korygujących widzenie.
Piotr Marek dnia November 20 2011 20:35:37
0 komentarzy · 6324 czytań ·
Kursy maturalne
Kursy maturalneDla wielu rodziców kluczową rolę stanowi edukacja ich dzieci, dlatego często nie szczędzą oni sił oraz środków, aby polepszyć wyniki nauczania swoich pociech. Stosuje się w tym celu zapisywanie dziecka na ponadprogramowe zajęcia pozalekcyjne, które często mają charakter indywidualny. Wśród najchętniej korzystającej z tego rodzaju pomocy w nauce grupy na czoło wybijają się przede wszystkim maturzyści. Walka z czasem, jaką podejmują, zmusza ich niekiedy do udziału w zajęciach doszkalających.
Piotr Marek dnia November 18 2011 23:40:40
0 komentarzy · 3911 czytań ·
Hot spot
Hot spotCoraz więcej osób korzysta dziś z Internetu nie tylko w celach rozrywkowych, ale również biznesowych. Zakupy czy też realizacja transakcji finansowych w sieci to obecnie chleb powszedni, gdyż wykonywanie czynności przy jego pomocy jest wygodniejsze, szybsze i oszczędniejsze w czasie. Usługodawcy oferują nam na chwilę obecną dwie możliwości dostępu do Internetu - za pomocą tradycyjnego połączenia kablowego lub też przy użyciu bezprzewodowej technologii Wi-Fi.
Piotr Marek dnia November 18 2011 17:08:16
0 komentarzy · 5085 czytań ·
Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego
Wypożyczalnia sprzętu narciarskiegoOkres zimowy to czas, kiedy zapaleni narciarze i amatorzy zimowych dyscyplin sportowych udają się w swoje ulubione miejsca w kraju lub też poza jego granicami, aby oddać się całkowicie swojej pasji. Ze względu na panujące warunki atmosferyczne i klimat Polska posiada ograniczone możliwości, jeżeli chodzi o biznes zimowy. Tras narciarskich jest znacznie mniej niż u naszych zachodnich czy też południowych sąsiadów, dlatego pozostaje nam jak najlepiej wykorzystać moment, kiedy to sporty zimowe cieszą się największym powodzeniem.
Piotr Marek dnia November 16 2011 20:11:13
0 komentarzy · 3854 czytań ·
Sklep z artykułami do ślubu
Sklep z artykułami do ślubuW życiu każdego człowieka są z pewnością takie chwile, podczas których czuje się wyjątkowo. Momenty te właśnie sprawiają, że pragnie on uczynić je idealnymi i niezapomnianymi troszcząc się o nawet najmniejsze drobiazgi. Jedną z takich chwil jest bez wątpienia uroczystość ślubu oraz wesela, podczas których przywiązuje się ogromną wagę do oprawy tego wydarzenia. Zakup artykułów na potrzeby tej imprezy nie jest rzeczą łatwą - istnieje bowiem problem z podjęciem decyzji i znalezieniem odpowiedniego sklepu, gdzie udałoby się znaleźć możliwie jak największy asortyment, aby nie było potrzeby dalszych poszukiwań.
Piotr Marek dnia November 15 2011 18:38:10
0 komentarzy · 5772 czytań ·
Pomysł na biznes, biznes plan, własna firma, działalność gospodarcza
Jeśli nie przychodzi Ci do głowy żaden pomysł na biznes to dobrze trafiłeś, bo ten portal jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj pomysł na biznes oraz biznes plan dopasowany do twoich możliwości, uzyskasz również informacje jak rozpocząć własny biznes oraz otrzymać dotacje. Jeśli potrzebujesz informacji jak założyć przedsiębiorstwo zapoznaj się z naszymi artykułami. Zapraszamy także do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, a także do publikowania swoich pomysłów, które na pewno będą pomocne innym osobom, które chcą założyć działalność gospodarczą i prowadzić własny biznes.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Meta Tagi
biznesplan zakładanie firmy dotacje z urzędu dotacje z UE pomysły na biznes własna firma przedsiębiorczość forma opodatkowania zysk
Popularne
Franczyza Lody Bonano
Czyszczenie kostki brukowej
Kiosk z warzywami
Agencja eventowa
Firma wynajmująca przyczepy campingowe
Plantacja wierzby energetycznej
Hodowla zwierząt futerkowych
Produkcja form plastikowych
Mleko prosto od krowy
Gospodarstwo agroturystyczne
Warto zobaczyć

Ostatnio dodane
Własna firma Pomysł na biznes w małym mieście
Własna firma Jak wybrać pracownika
Własna firma Praca i zdrowe nawyki
Własna firma Jak nie być smutnym w swojej pracy
Własna firma Te cechy wyróżniają efektywnego menadżera
Najczęściej czytane
Własny biznes Domowa hodowla kur niosek70841
Własny biznes Pieczarkarnia34803
Własny biznes Firma porządkowa (sprzątająca)32155
Własny biznes Myjnia parowa30324
Własny biznes Gabinet masażu29315
Najczęściej komentowane
Pomysł na biznes Domowa hodowla kur niosek6
Pomysł na biznes Myjnia parowa6
Pomysł na biznes Hodowla ślimaka4
Pomysł na biznes Gabinet masażu4
Pomysł na biznes Piwa regionalne3