Żródło danych firm Promocja Twojej Firmy
Nawigacja
Pomysł na biznes
Zakładanie firmy
Klasyfikacja PKD
Formy opodatkowania
Dotacje z Unii Europejskiej (UE)
Dotacja z urzędu pracy
Biznes Plan
Download
Forum
Reklama
Kontakt
Szukaj
Partnerzy
Wyszukiwarka PKD
Finanse
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1,022
Najnowszy użytkownik: yzusyku
Ostatnio czytane
Bines plan Pieniądze w świecie sportu
Bines plan Sprzedaż i serwis rowerów
Bines plan Dobry pomysł na biznes – o czym pamiętać
Bines plan Zdobycie środków finansowych
Bines plan Agencja promocyjna / merchendisingowa
Bines plan Pan złota rączka
Bines plan Zaproszenia ślubne
Bines plan Sklep outletowy
Bines plan Sklep monopolowy
Bines plan Sprowadzanie kawy
Bines plan Kawiarenka internetowa
Bines plan Ochrona meczów
Bines plan Aplikacje mobilne
Bines plan Ajentura
Bines plan Sklep rowerowy
Polecamy


Pomysły na biznes

Szkółka narciarska
Szkółka narciarskaBiznes mający charakter sezonowy musi być dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, aby możliwie jak najwcześniej mógł przynosić oczekiwane zyski. Okres zimowy to czas wzmożonej aktywności amatorów białego szaleństwa, a stoki narciarskie wypełniają się w bardzo szybkim tempie. Jeżeli chcemy skorzystać z rosnącego popytu na sporty zimowe, atrakcyjnym dla nas pomysłem na biznes może się okazać prowadzenie własnej szkółki narciarskiej.
Piotr Marek dnia December 01 2011 23:20:47 · 0 komentarzy · 4360 czytań ·
Projektowanie i pielęgnacja ogrodów
Projektowanie i pielęgnacja ogrodówW pogoni za sukcesem i w natłoku obowiązków często nie mamy czasu zająć się naszym domem oraz otaczającą go działką. Nic zatem dziwnego, że osoby należące do tej grupy chętnie korzystają z usług projektantów oraz architektów, którzy w sposób profesjonalny zajmą się zleconym zadaniem. Jeżeli mamy w sobie poczucie estetyki na wysokim poziomie oraz przede wszystkim duszę artysty, projektowanie oraz opieka nad ogrodami może się okazać pomysłem na biznes właśnie dla nas.
Piotr Marek dnia November 30 2011 20:53:50
0 komentarzy · 8672 czytań ·
Doradztwo prawne
Doradztwo prawneProfesjonalne doradztwo w każdej dziedzinie naszego życia pozwala rozwiązać wiele pojawiających się problemów, dlatego nie dziwi fakt, że wiele osób zarówno tych indywidualnych jak i posiadających własną firmę pragnie korzystać z takich usług. Jeżeli posiadamy ogromny atut w postaci wiedzy teoretycznej z zakresu prawa i nie boimy się nowych wyzwań, dobrym pomysłem dla nas będzie otworzenie własnego biura doradztwa prawnego.
Piotr Marek dnia November 29 2011 23:36:20
0 komentarzy · 4380 czytań ·
Organizacja imprez dla dzieci
Organizacja imprez dla dzieciOrganizowanie różnego rodzaju uroczystości na mniejszą czy też większą skalę wymaga zaangażowania nie tylko finansowego, ale również i pracowniczego. Chcąc zaistnieć w tym segmencie musimy przede wszystkim postawić na nowatorstwo i oryginalność, aby odróżnić się od konkurencji i uczynić naszą ofertę bardziej atrakcyjną. Wybór grupy docelowej, do której mamy trafić, jest ściśle uzależniony od naszych odgórnych ustaleń oraz powinien być sprecyzowany pod kątem panujących w naszym regionie realiów rynkowych.
Piotr Marek dnia November 29 2011 22:02:43
0 komentarzy · 7226 czytań ·
Salon optyczny
Salon optycznyWraz z postępem technologicznym i cywilizacyjnym społeczeństwu towarzyszą rozprzestrzeniające się choroby naszych czasów. Stres, nieprawidłowa dieta i higiena, niedbałość o komfort wykonywania najprostszych czynności są powodami problemów kardiologicznych, schorzeń kręgosłupa oraz kłopotów ze wzrokiem. W przypadku ostatniej z wymienionych wiele osób rezygnuje lub też rezygnowało z wizyt u specjalisty z powodu lenistwa czy też niechęci do noszenia na co dzień okularów korygujących widzenie.
Piotr Marek dnia November 20 2011 20:35:37
0 komentarzy · 6415 czytań ·
Kursy maturalne
Kursy maturalneDla wielu rodziców kluczową rolę stanowi edukacja ich dzieci, dlatego często nie szczędzą oni sił oraz środków, aby polepszyć wyniki nauczania swoich pociech. Stosuje się w tym celu zapisywanie dziecka na ponadprogramowe zajęcia pozalekcyjne, które często mają charakter indywidualny. Wśród najchętniej korzystającej z tego rodzaju pomocy w nauce grupy na czoło wybijają się przede wszystkim maturzyści. Walka z czasem, jaką podejmują, zmusza ich niekiedy do udziału w zajęciach doszkalających.
Piotr Marek dnia November 18 2011 23:40:40
0 komentarzy · 3945 czytań ·
Hot spot
Hot spotCoraz więcej osób korzysta dziś z Internetu nie tylko w celach rozrywkowych, ale również biznesowych. Zakupy czy też realizacja transakcji finansowych w sieci to obecnie chleb powszedni, gdyż wykonywanie czynności przy jego pomocy jest wygodniejsze, szybsze i oszczędniejsze w czasie. Usługodawcy oferują nam na chwilę obecną dwie możliwości dostępu do Internetu - za pomocą tradycyjnego połączenia kablowego lub też przy użyciu bezprzewodowej technologii Wi-Fi.
Piotr Marek dnia November 18 2011 17:08:16
0 komentarzy · 5141 czytań ·
Pomysł na biznes, biznes plan, własna firma, działalność gospodarcza
Jeśli nie przychodzi Ci do głowy żaden pomysł na biznes to dobrze trafiłeś, bo ten portal jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj pomysł na biznes oraz biznes plan dopasowany do twoich możliwości, uzyskasz również informacje jak rozpocząć własny biznes oraz otrzymać dotacje. Jeśli potrzebujesz informacji jak założyć przedsiębiorstwo zapoznaj się z naszymi artykułami. Zapraszamy także do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, a także do publikowania swoich pomysłów, które na pewno będą pomocne innym osobom, które chcą założyć działalność gospodarczą i prowadzić własny biznes.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Meta Tagi
biznesplan zakładanie firmy dotacje z urzędu dotacje z UE pomysły na biznes własna firma przedsiębiorczość forma opodatkowania zysk
Popularne
Franczyza Lody Bonano
Czyszczenie kostki brukowej
Kiosk z warzywami
Agencja eventowa
Firma wynajmująca przyczepy campingowe
Plantacja wierzby energetycznej
Hodowla zwierząt futerkowych
Produkcja form plastikowych
Mleko prosto od krowy
Gospodarstwo agroturystyczne
Warto zobaczyć

Ostatnio dodane
Własna firma Założenie firmy nie jest wcale takie kosztowne!
Własna firma Czy warto zakładać szkołę języków obcych?
Własna firma Pomysł na biznes w małym mieście
Własna firma Jak wybrać pracownika
Własna firma Praca i zdrowe nawyki
Najczęściej czytane
Własny biznes Domowa hodowla kur niosek71229
Własny biznes Pieczarkarnia35130
Własny biznes Firma porządkowa (sprzątająca)32354
Własny biznes Myjnia parowa30465
Własny biznes Gabinet masażu29533
Najczęściej komentowane
Pomysł na biznes Domowa hodowla kur niosek6
Pomysł na biznes Myjnia parowa6
Pomysł na biznes Hodowla ślimaka4
Pomysł na biznes Gabinet masażu4
Pomysł na biznes Piwa regionalne3