Pomysł na biznes - Nowy-Biznes.com - Biznes plan, Własna firma, Działalność gospodarcza
Żródło danych firm Promocja Twojej Firmy
Nawigacja
Pomysł na biznes
Zakładanie firmy
Klasyfikacja PKD
Formy opodatkowania
Dotacje z Unii Europejskiej (UE)
Dotacja z urzędu pracy
Biznes Plan
Download
Forum
Reklama
Kontakt
Szukaj
Partnerzy
Wyszukiwarka PKD
Finanse
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3,447
Najnowszy użytkownik: ygyhojin
Ostatnio czytane
Bines plan Infobroker
Bines plan Hodowla ślimaka
Bines plan Studio tatuażu
Bines plan Reklama outdoor
Bines plan Jak stworzyć dobry biznes plan?
Bines plan Pranie i czyszczenie dywanów oraz mebli
Bines plan Drukarnia
Bines plan Kwiaciarnia
Bines plan Firma transportowa
Bines plan Praca i zdrowe nawyki
Bines plan Produkcja ozdób świątecznych
Bines plan Jak zwiększyć obroty w sklepie?
Bines plan Kto powinien otworzyć własny biznes
Bines plan Przeprowadzki
Bines plan Autokomis
Polecamy


Reklama dla Twojej firmy!

Pomysły na biznes

Opiekun dzienny
Opiekun dziennyNieustanna walka o zachowanie pozycji w pracy czy też dążenie do awansu zawodowego powoduje, że coraz większa grupa rodziców decyduje się na zatrudnienie opiekuna do dziecka na przynajmniej kilka godzin, kiedy to dorośli przebywają w zakładzie pracy. Dzięki zmianom w przepisach prawnych istnieją nowe możliwości dla opiekunów dziennych, którzy przy spełnieniu kilku warunków określonych w ustawie będą mogli zwiększyć zakres swoich usług. Profesja ta jest przewidziana przed wszystkim do przedstawicielek płci pięknej (częściej na tym stanowisku zatrudniane są kobiety), jednakże opiekun dzienny może być również godnym rozważenia pomysłem na biznes dla mężczyzn.
Piotr Marek dnia March 11 2012 17:12:25 · 0 komentarzy · 5556 czytań ·
Aplikacje mobilne
Aplikacje mobilneNowoczesne technologie coraz częściej wkraczają w nasze życie, co jest związane z sukcesywnym rozwojem poszczególnych sektorów na rynku. Nowatorskie i wprowadzane rozwiązania mają na celu przede wszystkim ułatwić i usprawnić funkcjonowanie w dzisiejszym świecie - począwszy od codziennie wykonywanych czynności. Nie dziwi zatem fakt, że coraz większą popularnością cieszą się innowacyjne aplikacje mobilne. Intensywny rozwój tego sektora sprawia, że może to być dla nas okazja na prowadzenie perspektywicznego i dobrze rokującego na przyszłość biznesu. O potencjale tego rynku niech świadczy fakt, że w ciągu ostatnich 3 lat sklepy AppStore i Android zanotowały wzrost ilości pobranych aplikacji mobilnych na poziomie odpowiednio 850 razy i 200 razy.
Piotr Marek dnia March 08 2012 23:18:04
0 komentarzy · 7493 czytań ·
Inwestowanie w metale szlachetne
Inwestowanie w metale szlachetneZarabianie pieniędzy niekoniecznie musi się wiązać z warunkiem założenia własnej działalności. Prowadząc nasz biznes możemy przecież rozliczać się według ogólnej skali podatkowej bez potrzeby rejestrowania firmy. Oczywiście możemy z tego skorzystać tylko w momencie, gdy prowadzona przez nas działalność nie jest objęta obowiązkowymi wymogami rejestracyjnymi oraz licencyjnymi. Osobom pragnącym zatem inwestować swoje środki pieniężne bez konieczności zakładania firmy chcemy przybliżyć kwestię lokowania finansów w metale szlachetne.
Piotr Marek dnia March 04 2012 20:04:32
0 komentarzy · 4670 czytań ·
Zakład mechaniki pojazdowej
Zakład mechaniki pojazdowejPolski rynek motoryzacyjny to przede wszystkim znaczna przewaga pojazdów używanych nad nowymi konstrukcjami. Powód takiego stanu rzeczy jest niezwykle prozaiczny - takie pojazdy są znacznie tańsze jeżeli chodzi o koszty nabycia, a w dobie wzrastającej inflacji i suwerennego podwyższania cen przez przedsiębiorców wydaje się to jak najbardziej rozsądnym zabiegiem. Pomimo faktu, że liczba zarejestrowanych samochodów używanych (podobnie zresztą jak i nowych) zmalała w 2011 roku o kilka procent w stosunku do roku 2010, nadal usługi takie jak wulkanizacja i mechanika pojazdowa cieszą się sporą popularnością ze względu na absolutną niezbędność ich egzystencji (są praktycznie niezastępowalne).
Piotr Marek dnia February 29 2012 23:51:06
0 komentarzy · 9059 czytań ·
Drukowanie wielkoformatowe
Drukowanie wielkoformatowePotrzeba odpowiedniej reklamy sprawia, że wiele funkcjonujących na rynku firm nie szczędzi funduszy i wydatków na cele marketingowe. Obecnie zaobserwować możemy znaczący wzrost udziału w rynku marketingu w sieci, który przy odpowiedniej konfiguracji i planowaniu okazać się może znacznie skuteczniejszy niż w przypadku tradycyjnych form reklamowych. Spora część przedsiębiorstw nie chce jednak zaniedbywać żadnej z form reklamowych, dlatego często decydują się skorzystać z usług firm zajmujących się kwestiami reklamy zewnętrznej.
Piotr Marek dnia February 29 2012 01:57:59
0 komentarzy · 5885 czytań ·
Dom seniora
Dom senioraW dobie coraz bardziej starzejącego się społeczeństwa interesującym rozwiązaniem pod kątem biznesowym jest skupienie się w większym stopniu na grupie docelowej cechującej się już bardziej zaawansowanym wiekiem. Na naszym rynku istnieje niewielka ilość domów seniora, które mogą się poszczycić odpowiednimi warunkami do pełnienia tego rodzaju funkcji, dlatego stosunkowo łatwo będzie nam zadomowić się właśnie w tej niszy. Problemem dość dużego formatu będzie jednak kwota inwestycji, która oscyluje wokół przynajmniej kilku milionów zł.
Piotr Marek dnia February 21 2012 23:40:46
0 komentarzy · 6832 czytań ·
Spawanie metodą TIG
Spawanie metodą TIGAktualne wymagania rynkowe niejako wymuszają na nas często przekwalifikowanie się poprzez rozpoznawanie i rozwijanie swoich umiejętności w innych niż dotychczas to miało miejsce dziedzinach. Taki stan rzeczy trzeba niestety zaakceptować, a szansą na stosunkowo szybkie przebranżowienie dają nam różnego rodzaju profesjonalne szkolenia połączone z warsztatami praktycznymi. Dzięki takim kursom znacznie łatwiej nam będzie odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
Piotr Marek dnia February 03 2012 18:25:45
0 komentarzy · 11323 czytań ·
Reklama
Pomysł na biznes, biznes plan, własna firma, działalność gospodarcza
Jeśli nie przychodzi Ci do głowy żaden pomysł na biznes to dobrze trafiłeś, bo ten portal jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj pomysł na biznes oraz biznes plan dopasowany do twoich możliwości, uzyskasz również informacje jak rozpocząć własny biznes oraz otrzymać dotacje. Jeśli potrzebujesz informacji jak założyć przedsiębiorstwo zapoznaj się z naszymi artykułami. Zapraszamy także do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, a także do publikowania swoich pomysłów, które na pewno będą pomocne innym osobom, które chcą założyć działalność gospodarczą i prowadzić własny biznes.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Meta Tagi
biznesplan zakładanie firmy dotacje z urzędu dotacje z UE pomysły na biznes własna firma przedsiębiorczość forma opodatkowania zysk
Popularne
Franczyza Lody Bonano
Czyszczenie kostki brukowej
Kiosk z warzywami
Agencja eventowa
Firma wynajmująca przyczepy campingowe
Plantacja wierzby energetycznej
Hodowla zwierząt futerkowych
Produkcja form plastikowych
Mleko prosto od krowy
Gospodarstwo agroturystyczne
Warto zobaczyć

Ostatnio dodane
Własna firma Jak zorganizować dobrš imprezę integracyjnš?
Własna firma Jak stworzyć dobry biznes plan?
Własna firma Pożyczka na rozwój firmy – zainwestuj we własnš działalnoœć!
Własna firma Ubezpieczenie auta w leasingu – o czym musisz wiedzieć?
Własna firma Jak drukować wyjštkowe wizytówki?
Najczęściej czytane
Własny biznes Domowa hodowla kur niosek78705
Własny biznes Pieczarkarnia43580
Własny biznes Firma porządkowa (sprzątająca)40992
Własny biznes Myjnia parowa32796
Własny biznes Gabinet masażu32236
Najczęściej komentowane
Pomysł na biznes Domowa hodowla kur niosek6
Pomysł na biznes Myjnia parowa6
Pomysł na biznes Hodowla ślimaka4
Pomysł na biznes Gabinet masażu4
Pomysł na biznes Piwa regionalne3