Pomysł na biznes - Nowy-Biznes.com - Biznes plan, Własna firma, Działalność gospodarcza
Żródło danych firm Promocja Twojej Firmy
Nawigacja
Pomysł na biznes
Zakładanie firmy
Klasyfikacja PKD
Formy opodatkowania
Dotacje z Unii Europejskiej (UE)
Dotacja z urzędu pracy
Biznes Plan
Download
Forum
Reklama
Kontakt
Szukaj
Partnerzy
Wyszukiwarka PKD
Finanse
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3,098
Najnowszy użytkownik: enydag
Ostatnio czytane
Bines plan Salon samochodowy
Bines plan Ochrona meczów
Bines plan ELEKTRONICZNY OBIEG INFORMACJI W FIRMIE - GigaCon 2011
Bines plan Tartak
Bines plan Pizzeria
Bines plan Sklep internetowy
Bines plan Outsourcing IT
Bines plan Biznes w branży kulinarnej – czy to się opłaca
Bines plan Salon fryzjerski
Bines plan Jak wybrać pracownika
Bines plan Spawanie metodą TIG
Bines plan Produkcja zaprawy klejącej
Bines plan Stacja kontroli pojazdów
Bines plan Alkomaty w pubach
Bines plan Pomysł na biznes w gastronomii
Polecamy


Reklama dla Twojej firmy!

Pomysły na biznes

Spawanie metodą TIG
Spawanie metodą TIGAktualne wymagania rynkowe niejako wymuszają na nas często przekwalifikowanie się poprzez rozpoznawanie i rozwijanie swoich umiejętności w innych niż dotychczas to miało miejsce dziedzinach. Taki stan rzeczy trzeba niestety zaakceptować, a szansą na stosunkowo szybkie przebranżowienie dają nam różnego rodzaju profesjonalne szkolenia połączone z warsztatami praktycznymi. Dzięki takim kursom znacznie łatwiej nam będzie odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
Piotr Marek dnia February 03 2012 18:25:45 · 0 komentarzy · 10884 czytań ·
Czyszczenie i renowacja skór
Czyszczenie i renowacja skórNa naszym rynku zauważyć można znaczący wzrost zainteresowania usługami różnego typu. Praktycznie w każdej dziedzinie naszego życia segment ten zyskuje na znaczeniu, zatem otwarcie biznesu oferującego konkretne i doprecyzowane pod kątem indywidualnych oczekiwań usługi może się okazać całkiem ciekawą pod względem opłacalności inicjatywą z naszej strony. Jeżeli posiadamy odpowiednią wiedzę teoretyczną, decyzja o rozpoczęciu prowadzenia własnego zakładu zajmującego się czyszczeniem i renowacją skór meblowych oraz tapicerskich może się okazać ...
Piotr Marek dnia February 02 2012 19:29:43
0 komentarzy · 4867 czytań ·
Sprzedaż ziemi ogrodowej
Sprzedaż ziemi ogrodowejUprawa danego gatunku rośliny to proces złożony i uzależniony od wielu czynników. Zastosowanie odpowiednich środków pielęgnacyjnych pozwoli nam na osiągnięcie zamierzonych efektów. Nie zawsze mamy wpływ na warunki atmosferyczne, jednakże trzymanie danego gatunku rośliny wrażliwej na zmiany klimatu w miejscu szczególnie chronionym zwiększa nasze szanse. Kluczowa dla większości upraw jest oczywiście ziemia, odpowiednio wzbogacana materiałem organicznym.
Piotr Marek dnia January 27 2012 22:17:21
1 komentarz · 6587 czytań ·
Ruchome stoisko z przekąskami
Ruchome stoisko z przekąskami Ciągłe podwyżki cen zmuszają przedsiębiorców do wprowadzania zmian w realizacji swojego planu działania, a najczęstszą modyfikacją jest oczywiście redukcja kosztów. Atrakcyjnie położone miejsca w dobrej lokalizacji są coraz droższe, co sprawia, że prowadzenie działalności w dotychczasowym miejscu staje się coraz mniej rentowne. Dlatego właśnie spora część firm decyduje się na przeniesienie swojej siedziby lub też biura w inną lokalizację, znacznie tańszą pod względem kosztów utrzymania.
Piotr Marek dnia January 17 2012 20:53:47
1 komentarz · 6805 czytań ·
Prowadzenie żłobka
Prowadzenie żłobkaNotoryczny brak czasu oraz pogoń za codziennymi obowiązkami sprawia, że coraz więcej rodziców ma nieustanne problemy z zajmowaniem się swoimi dziećmi w pełnym tego słowa znaczeniu. Wychowywanie najmłodszych pokoleń w dobie kryzysu gospodarczego jest wielce utrudnione (ludzie myślą przede wszystkim o pracowniczych obowiązkach zostając często po wyznaczonych godzinach pracy lub też pracując na 1,5 czy nawet 2 etaty), dlatego właśnie powstają takie miejsca jak w pełni wyposażone żłobki prowadzone przez wykwalifikowany i wyszkolony personel.
Piotr Marek dnia January 12 2012 00:53:12
0 komentarzy · 6029 czytań ·
Sprzedaż i serwis rowerów
Sprzedaż i serwis rowerówSukcesywny wzrost cen paliw powoduje, że coraz częściej decydujemy się na wykorzystywanie alternatywnych środków transportu w życiu codziennym. Wydatki rzędu przynajmniej kilkuset zł miesięcznie zniechęca sukcesywnie zwiększającą się grupę osób, która szuka oszczędności właśnie w tym aspekcie. Nic zatem dziwnego, że segment rowerowy sukcesywnie się rozwija, a jego wzrost wynosi 10 procent rocznie.
Piotr Marek dnia January 09 2012 23:20:43
0 komentarzy · 6505 czytań ·
Inwestowanie na Ukrainie
Inwestowanie na UkrainieW Europie mamy do czynienia z regionami, które cechują się zaskakująco dobrą perspektywą sprzyjającą inwestycjom. Takim miejscem obecnie jest rynek ukraiński, będący daleko od nasycenia nawet pomimo kryzysu z 2008 roku. Stabilizacja gospodarcza sprzyja zainteresowaniu przedsiębiorców. Aby inwestowanie było jeszcze bardziej atrakcyjne, wymagane jest przede wszystkim zaakceptowanie szeregu reform związanych z takimi dziedzinami życia jak kwestie podatkowe, sądownictwo, czy też ważne szczególnie dla inwestorów prawa dotyczące zakupu ziemi i związanych z tym formalnościami.
Piotr Marek dnia January 09 2012 21:07:09
2 komentarzy · 5540 czytań ·
Reklama
Pomysł na biznes, biznes plan, własna firma, działalność gospodarcza
Jeśli nie przychodzi Ci do głowy żaden pomysł na biznes to dobrze trafiłeś, bo ten portal jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj pomysł na biznes oraz biznes plan dopasowany do twoich możliwości, uzyskasz również informacje jak rozpocząć własny biznes oraz otrzymać dotacje. Jeśli potrzebujesz informacji jak założyć przedsiębiorstwo zapoznaj się z naszymi artykułami. Zapraszamy także do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, a także do publikowania swoich pomysłów, które na pewno będą pomocne innym osobom, które chcą założyć działalność gospodarczą i prowadzić własny biznes.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Meta Tagi
biznesplan zakładanie firmy dotacje z urzędu dotacje z UE pomysły na biznes własna firma przedsiębiorczość forma opodatkowania zysk
Popularne
Franczyza Lody Bonano
Czyszczenie kostki brukowej
Kiosk z warzywami
Agencja eventowa
Firma wynajmująca przyczepy campingowe
Plantacja wierzby energetycznej
Hodowla zwierząt futerkowych
Produkcja form plastikowych
Mleko prosto od krowy
Gospodarstwo agroturystyczne
Warto zobaczyć

Ostatnio dodane
Własna firma Kalendarze reklamowe 2018 – efektywny sposób promocji
Własna firma Chcesz kupować wygodniej w internecie? Korzystaj z płatności on-line!
Własna firma Nicholas Hayek, czyli historia pewnej inwestycji.
Własna firma Toskania, Chorwacja i Rumunia to miejsca do których często jeździmy samochodem - jakie ubezpieczenie samochodu będzie najkorzystniejsze? Przeczytaj nasz poradnik
Własna firma Wypłata pieniędzy z IKZE po osiągnięciu wieku emerytalnego formalności krok po kroku
Najczęściej czytane
Własny biznes Domowa hodowla kur niosek77570
Własny biznes Pieczarkarnia42106
Własny biznes Firma porządkowa (sprzątająca)39178
Własny biznes Myjnia parowa32505
Własny biznes Gabinet masażu31932
Najczęściej komentowane
Pomysł na biznes Domowa hodowla kur niosek6
Pomysł na biznes Myjnia parowa6
Pomysł na biznes Hodowla ślimaka4
Pomysł na biznes Gabinet masażu4
Pomysł na biznes Piwa regionalne3