Żródło danych firm Promocja Twojej Firmy
Nawigacja
Pomysł na biznes
Zakładanie firmy
Klasyfikacja PKD
Formy opodatkowania
Dotacje z Unii Europejskiej (UE)
Dotacja z urzędu pracy
Biznes Plan
Download
Forum
Reklama
Kontakt
Szukaj
Partnerzy
Wyszukiwarka PKD
Finanse
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,614
Najnowszy użytkownik: ysyke
Ostatnio czytane
Bines plan Sukces biznesowy i gospodarczy
Bines plan Piwa regionalne
Bines plan Siłownia i klub fitness
Bines plan Pieniądze w świecie sportu
Bines plan Startup – jak to wygląda?
Bines plan Tworzenie stron internetowych
Bines plan Organizacja wesel
Bines plan Drukowanie wielkoformatowe
Bines plan Sklep obuwniczy
Bines plan Pieczarkarnia
Bines plan Sklep ziołowy
Bines plan Biznes na miarę XXI wieku
Bines plan Solarium i salon kosmetyczny
Bines plan Szkoła gotowania
Bines plan Serwis telefonów komórkowych
Polecamy


Reklama dla Twojej firmy!

Pomysły na biznes

Sprzedaż ziemi ogrodowej
Sprzedaż ziemi ogrodowejUprawa danego gatunku rośliny to proces złożony i uzależniony od wielu czynników. Zastosowanie odpowiednich środków pielęgnacyjnych pozwoli nam na osiągnięcie zamierzonych efektów. Nie zawsze mamy wpływ na warunki atmosferyczne, jednakże trzymanie danego gatunku rośliny wrażliwej na zmiany klimatu w miejscu szczególnie chronionym zwiększa nasze szanse. Kluczowa dla większości upraw jest oczywiście ziemia, odpowiednio wzbogacana materiałem organicznym.
Piotr Marek dnia January 27 2012 22:17:21 · 1 komentarz · 6512 czytań ·
Ruchome stoisko z przekąskami
Ruchome stoisko z przekąskami Ciągłe podwyżki cen zmuszają przedsiębiorców do wprowadzania zmian w realizacji swojego planu działania, a najczęstszą modyfikacją jest oczywiście redukcja kosztów. Atrakcyjnie położone miejsca w dobrej lokalizacji są coraz droższe, co sprawia, że prowadzenie działalności w dotychczasowym miejscu staje się coraz mniej rentowne. Dlatego właśnie spora część firm decyduje się na przeniesienie swojej siedziby lub też biura w inną lokalizację, znacznie tańszą pod względem kosztów utrzymania.
Piotr Marek dnia January 17 2012 20:53:47
1 komentarz · 6750 czytań ·
Prowadzenie żłobka
Prowadzenie żłobkaNotoryczny brak czasu oraz pogoń za codziennymi obowiązkami sprawia, że coraz więcej rodziców ma nieustanne problemy z zajmowaniem się swoimi dziećmi w pełnym tego słowa znaczeniu. Wychowywanie najmłodszych pokoleń w dobie kryzysu gospodarczego jest wielce utrudnione (ludzie myślą przede wszystkim o pracowniczych obowiązkach zostając często po wyznaczonych godzinach pracy lub też pracując na 1,5 czy nawet 2 etaty), dlatego właśnie powstają takie miejsca jak w pełni wyposażone żłobki prowadzone przez wykwalifikowany i wyszkolony personel.
Piotr Marek dnia January 12 2012 00:53:12
0 komentarzy · 5993 czytań ·
Sprzedaż i serwis rowerów
Sprzedaż i serwis rowerówSukcesywny wzrost cen paliw powoduje, że coraz częściej decydujemy się na wykorzystywanie alternatywnych środków transportu w życiu codziennym. Wydatki rzędu przynajmniej kilkuset zł miesięcznie zniechęca sukcesywnie zwiększającą się grupę osób, która szuka oszczędności właśnie w tym aspekcie. Nic zatem dziwnego, że segment rowerowy sukcesywnie się rozwija, a jego wzrost wynosi 10 procent rocznie.
Piotr Marek dnia January 09 2012 23:20:43
0 komentarzy · 6465 czytań ·
Inwestowanie na Ukrainie
Inwestowanie na UkrainieW Europie mamy do czynienia z regionami, które cechują się zaskakująco dobrą perspektywą sprzyjającą inwestycjom. Takim miejscem obecnie jest rynek ukraiński, będący daleko od nasycenia nawet pomimo kryzysu z 2008 roku. Stabilizacja gospodarcza sprzyja zainteresowaniu przedsiębiorców. Aby inwestowanie było jeszcze bardziej atrakcyjne, wymagane jest przede wszystkim zaakceptowanie szeregu reform związanych z takimi dziedzinami życia jak kwestie podatkowe, sądownictwo, czy też ważne szczególnie dla inwestorów prawa dotyczące zakupu ziemi i związanych z tym formalnościami.
Piotr Marek dnia January 09 2012 21:07:09
2 komentarzy · 5502 czytań ·
Sprzedaż cygar
Sprzedaż cygarInwestycje alternatywne to jeden ze sposobów na podreperowanie naszego budżetu. Niektóre z nich są obarczone jednak sporym ryzykiem, dlatego interesują się tego rodzaju przedsięwzięciami przede wszystkim osoby posiadające odpowiednie zaplecze finansowe. Poszukiwanie niszy dla siebie jest stosunkowo częstą praktyką, inwestorzy poszukują mniej popularnych niż złoto czy wino źródeł dochodów. Nic zatem dziwnego, że sporym wzrostem zainteresowania cieszy się (głównie wśród pasjonatów ze sporą zasobnością portfela) sprzedaż cygar.
Piotr Marek dnia December 29 2011 20:46:22
0 komentarzy · 4770 czytań ·
Park linowy
Park linowyRozrywka na świeżym powietrzu może być znakomitą formą relaksu po ciężkich tygodniach spędzonych w pracy. Wypad z całą rodziną w miejsca atrakcyjne pod względem turystycznym to jednak dość pokaźna kwota, której wydanie nie przychodzi nam w sposób łatwy. Inaczej sprawa wygląda, jeżeli w naszej okolicy pojawią się różnego rodzaju atrakcje, z powodzeniem mogące przynajmniej w krótkiej perspektywie czasu, wakacyjny wypad w rejony turystyczne.
Piotr Marek dnia December 23 2011 18:43:43
0 komentarzy · 8625 czytań ·
Reklama
Pomysł na biznes, biznes plan, własna firma, działalność gospodarcza
Jeśli nie przychodzi Ci do głowy żaden pomysł na biznes to dobrze trafiłeś, bo ten portal jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj pomysł na biznes oraz biznes plan dopasowany do twoich możliwości, uzyskasz również informacje jak rozpocząć własny biznes oraz otrzymać dotacje. Jeśli potrzebujesz informacji jak założyć przedsiębiorstwo zapoznaj się z naszymi artykułami. Zapraszamy także do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, a także do publikowania swoich pomysłów, które na pewno będą pomocne innym osobom, które chcą założyć działalność gospodarczą i prowadzić własny biznes.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Meta Tagi
biznesplan zakładanie firmy dotacje z urzędu dotacje z UE pomysły na biznes własna firma przedsiębiorczość forma opodatkowania zysk
Popularne
Franczyza Lody Bonano
Czyszczenie kostki brukowej
Kiosk z warzywami
Agencja eventowa
Firma wynajmująca przyczepy campingowe
Plantacja wierzby energetycznej
Hodowla zwierząt futerkowych
Produkcja form plastikowych
Mleko prosto od krowy
Gospodarstwo agroturystyczne
Warto zobaczyć

Ostatnio dodane
Własna firma Nicholas Hayek, czyli historia pewnej inwestycji.
Własna firma Toskania, Chorwacja i Rumunia to miejsca do których często jeździmy samochodem - jakie ubezpieczenie samochodu będzie najkorzystniejsze? Przeczytaj nasz poradnik
Własna firma Wypłata pieniędzy z IKZE po osiągnięciu wieku emerytalnego formalności krok po kroku
Własna firma Faktoring dla transportu, jak to działa?
Własna firma Private banking jakie lokaty warto założyć?
Najczęściej czytane
Własny biznes Domowa hodowla kur niosek76662
Własny biznes Pieczarkarnia40539
Własny biznes Firma porządkowa (sprzątająca)37511
Własny biznes Myjnia parowa32271
Własny biznes Gabinet masażu31670
Najczęściej komentowane
Pomysł na biznes Domowa hodowla kur niosek6
Pomysł na biznes Myjnia parowa6
Pomysł na biznes Hodowla ślimaka4
Pomysł na biznes Gabinet masażu4
Pomysł na biznes Piwa regionalne3