• Promocja Twojej Firmy
  Nawigacja
  Pomysł na biznes
  Zakładanie firmy
  Klasyfikacja PKD
  Formy opodatkowania
  Dotacje z Unii Europejskiej (UE)
  Dotacja z urzędu pracy
  Biznes Plan
  Download
  Forum
  Reklama
  Kontakt
  Szukaj
  Partnerzy
  Wyszukiwarka PKD
  Finanse
  Aktualnie online
  Gości online: 1

  Użytkowników online: 0

  Łącznie użytkowników: 3,806
  Najnowszy użytkownik: otuhe
  Ostatnio czytane
  Bines plan Kursy nurkowania
  Bines plan Pomysł jest najważniejszy
  Bines plan Produkcja obrazów
  Bines plan Nowy biznes – wyzwania
  Bines plan Założenie firmy nie jest wcale takie kosztowne!
  Bines plan Ajentura
  Bines plan Jak zorganizować dobrš imprezę integracyjnš?
  Bines plan Kolejny salon kosmetyczny?
  Bines plan Konsultant sprzedaży bezpośredniej
  Bines plan Skup kasztanów
  Bines plan Hodowla psów
  Bines plan Alkomaty w pubach
  Bines plan Trudy pierwszego roku
  Bines plan Inspiracja na biznes, spróbuj swoich sił!
  Bines plan Kurczak z rożna w przyczepce
  Polecamy


  Reklama

  Skuteczny sposób na motywację pracowników? Tak to możliwe!


  Tak duże trudności z wypracowaniem systemu motywacji, który przynosiłby wymierne korzyści, to skutek całego szeregu różnych czynników, które należy połączyć w jedną funkcjonalną całość, adekwatną dla potrzeb zróżnicowanej grupy pracowników. Innymi słowy, dostosowanie działań motywacyjnych do większej liczby osób często przerasta umiejętności przedsiębiorców. Czy to oznacza, że wypracowanie skutecznych metod motywacji jest niemożliwe? Na szczęście nie! Trzeba tylko skorzystać z przystosowanych do tego celu narzędzi. O jakich narzędziach mowa?


  Poznaj siłę motywacji!


  Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jak cenna jest dla każdego przedsiębiorcy wydajna praca jego podwładnych. Tak naprawdę to ona jest główną siłą napędową przedsiębiorstwa. To ona sprawia, że firma nie tylko prężnie działa, ale także dzięki stabilnej pozycji, ma szansę na dalszy rozwój. Wysoka wydajność pracy zatrudnionych osób, zależy od wielu różnych czynników, których jednym wspólnym mianownikiem niezmiennie pozostaje motywacja. Odpowiednio zmotywowany pracownik chętniej angażuje się w powierzone zadania. Swoje obowiązki wykonuje sumiennie i rzetelnie. Jest kreatywny, otwarty na działanie i wdrażanie nowych pomysłów.


  Praca jest dla niego nie tylko koniecznością, ale również wyzwaniem, któremu chce wciąż na nowo stawiać czoła. Jest lojalny nie tylko wobec firmy, dla której pracuje, ale też wobec swoich przełożonych. To z kolei przekłada się lepsze prosperowania całego przedsiębiorstwa, ułatwia wzajemną współpracę i przynosi realne korzyści w postaci lepszych wyników sprzedaży. W żaden sposób nie da się więc pominąć lub zbagatelizować roli motywacji w drodze do sukcesu, o którym przecież marzy każdy przedsiębiorca.


  Sodexo – Twój sposób na motywację!


  Motywacja, oprócz tego, że posiada  wiele zalet, niestety bywa trudna do wdrożenia. Niezwykle ciężko bowiem znaleźć jedną metodę, która w równym stopniu zmotywowałaby wszystkich pracowników. Każdy jest inny, każdy wobec tego ma inne potrzeby i oczekiwania. Dlatego też, aby zmotywować do większego zaangażowania wykonywane obowiązki wszystkich pracowników, należy korzystać z uniwersalnych narzędzi motywacyjnych, takich, które będą atrakcyjne dla każdego. Przykładem jednego z nich, które odznacza się dużą efektywnością, sprawdzoną przez wielu przedsiębiorców, są karty podarunkowe, przygotowane przez firmę Sodexo.


  Sodexo to firma, która już od wielu lat z wielkim powodzeniem funkcjonuje na światowych rynkach, wspierając w swoich działaniach miliony przedsiębiorców. Opracowane przez nią karty podarunkowe to doskonała odpowiedź na problemy właścicieli firm, którzy poszukują skutecznego sposobu na zmotywowanie zatrudnianych pracowników. Ich niebywałą zaletą jest uniwersalność. Karty można zastosować w różnych firmach, bez względu na zakres ich działalności. Rodzaj upominków, podobnie jak zasady ich przyznawania, każdy właściciel może dostosować do realnych potrzeb pracowników. Zawsze do ich dyspozycji pozostaje duża pula nagród, spośród których każdy zatrudniony może wybrać prezent idealny dla siebie.


  Dodatkowo osoby nagradzane otrzymują dostęp do licznych rabatów i promocji na wybrane produkty i usługi w ramach realizacji karty. Samo zarządzanie kartami (zakres puli upominków, regulamin przyznawania punktów i nagród, monitorowanie przebiegu akcji) jest bardzo łatwe i wygodne zarówno dla przedsiębiorców wdrażających karty, jak i dla osób z nich korzystających, między innymi za sprawą nieograniczonego dostępu do indywidualnego konta przy pomocy urządzeń mobilnych, jak również szerokiej sieci punktów akceptacji. Przepis na motywację według Sodexo to sprawdzony sposób na sukces.


  Inne pomysły na biznes
  Biznes plan Jak zwiększyć obroty w sklepie?
  Biznes plan Sklep ziołowy
  Biznes plan Biżuteria artystyczna
  Biznes plan Sklep obuwniczy
  Biznes plan Pub sportowy
  Komentarze
  Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
  Dodaj komentarz
  Nick:

  Kod potwierdzający:

  Oceny
  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

  Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

  Brak ocen. Może czas dodać swoją?
  Reklama
  Pomysł na biznes, biznes plan, własna firma, działalność gospodarcza
  Jeśli nie przychodzi Ci do głowy żaden pomysł na biznes to dobrze trafiłeś, bo ten portal jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj pomysł na biznes oraz biznes plan dopasowany do twoich możliwości, uzyskasz również informacje jak rozpocząć własny biznes oraz otrzymać dotacje. Jeśli potrzebujesz informacji jak założyć przedsiębiorstwo zapoznaj się z naszymi artykułami. Zapraszamy także do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, a także do publikowania swoich pomysłów, które na pewno będą pomocne innym osobom, które chcą założyć działalność gospodarczą i prowadzić własny biznes.
  Logowanie
  Nazwa użytkownika

  Hasło  Nie masz jeszcze konta?
  Zarejestruj się

  Nie możesz się zalogować?
  Poproś o nowe hasło
  Meta Tagi
  biznesplan zakładanie firmy dotacje z urzędu dotacje z UE pomysły na biznes własna firma przedsiębiorczoœć forma opodatkowania zysk
  Popularne
  Pieniądze w świecie sportu
  Zacznij od biznesplanu
  Produkcja form plastikowych
  Inwestowanie na Ukrainie
  Sklep obuwniczy
  Warto zobaczyć

  Ostatnio dodane
  Własna firma Biuro rachunkowe Protegga – usługi księgowe w Katowicach
  Własna firma Uzupełnij swój miesięczny dochód handlem kontraktami CFD online
  Własna firma Jak nadać drewnu estetyczny wygląd?
  Własna firma Inwestycja w Zdrowie - Wartość Pakietów Medycznych dla Firm
  Własna firma Kolekcjonowanie numimzatów - na czym polega?
  Najczęściej czytane
  Własny biznes Domowa hodowla kur niosek89531
  Własny biznes Pieczarkarnia53602
  Własny biznes Firma porządkowa (sprzątająca)49115
  Własny biznes Plantacja choinek39385
  Własny biznes Pierogi37948
  Najczęściej komentowane
  Pomysł na biznes Domowa hodowla kur niosek6
  Pomysł na biznes Myjnia parowa6
  Pomysł na biznes Hodowla ślimaka4
  Pomysł na biznes Gabinet masażu4
  Pomysł na biznes Piwa regionalne3