Skuteczny sposób na motywację pracowników? Tak to możliwe! - : Pomysł na biznes - Nowy-Biznes.com - Biznes plan, Własna firma, Działalność gospodarcza
Żródło danych firm Promocja Twojej Firmy
Nawigacja
Pomysł na biznes
Zakładanie firmy
Klasyfikacja PKD
Formy opodatkowania
Dotacje z Unii Europejskiej (UE)
Dotacja z urzędu pracy
Biznes Plan
Download
Forum
Reklama
Kontakt
Szukaj
Partnerzy
Wyszukiwarka PKD
Finanse
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 3,728
Najnowszy użytkownik: axymubow
Ostatnio czytane
Bines plan Kominki
Bines plan Kuchenny ogródek
Bines plan Meble na zamówienie
Bines plan Tworzenie stron internetowych
Bines plan Szkoła gotowania
Bines plan Organizacja szkoleń biznesowych
Bines plan Stacja benzynowa
Bines plan Zdobycie środków finansowych
Bines plan Firma transportowa
Bines plan Handel antykami - niecodzienny pomysł na biznes
Bines plan Zanim otworzysz biznes
Bines plan Szkółka piłkarska
Bines plan Niania do wynajęcia
Bines plan Projektowanie i pielęgnacja ogrodów
Bines plan Sklep z akcesoriami ślubnymi
Polecamy


Reklama dla Twojej firmy!

Skuteczny sposób na motywację pracowników? Tak to możliwe!


Tak duże trudności z wypracowaniem systemu motywacji, który przynosiłby wymierne korzyści, to skutek całego szeregu różnych czynników, które należy połączyć w jedną funkcjonalną całość, adekwatną dla potrzeb zróżnicowanej grupy pracowników. Innymi słowy, dostosowanie działań motywacyjnych do większej liczby osób często przerasta umiejętności przedsiębiorców. Czy to oznacza, że wypracowanie skutecznych metod motywacji jest niemożliwe? Na szczęście nie! Trzeba tylko skorzystać z przystosowanych do tego celu narzędzi. O jakich narzędziach mowa?


Poznaj siłę motywacji!


Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jak cenna jest dla każdego przedsiębiorcy wydajna praca jego podwładnych. Tak naprawdę to ona jest główną siłą napędową przedsiębiorstwa. To ona sprawia, że firma nie tylko prężnie działa, ale także dzięki stabilnej pozycji, ma szansę na dalszy rozwój. Wysoka wydajność pracy zatrudnionych osób, zależy od wielu różnych czynników, których jednym wspólnym mianownikiem niezmiennie pozostaje motywacja. Odpowiednio zmotywowany pracownik chętniej angażuje się w powierzone zadania. Swoje obowiązki wykonuje sumiennie i rzetelnie. Jest kreatywny, otwarty na działanie i wdrażanie nowych pomysłów.


Praca jest dla niego nie tylko koniecznością, ale również wyzwaniem, któremu chce wciąż na nowo stawiać czoła. Jest lojalny nie tylko wobec firmy, dla której pracuje, ale też wobec swoich przełożonych. To z kolei przekłada się lepsze prosperowania całego przedsiębiorstwa, ułatwia wzajemną współpracę i przynosi realne korzyści w postaci lepszych wyników sprzedaży. W żaden sposób nie da się więc pominąć lub zbagatelizować roli motywacji w drodze do sukcesu, o którym przecież marzy każdy przedsiębiorca.


Sodexo – Twój sposób na motywację!


Motywacja, oprócz tego, że posiadawiele zalet, niestety bywa trudna do wdrożenia. Niezwykle ciężko bowiem znaleźć jedną metodę, która w równym stopniu zmotywowałaby wszystkich pracowników. Każdy jest inny, każdy wobec tego ma inne potrzeby i oczekiwania. Dlatego też, aby zmotywować do większego zaangażowania wykonywane obowiązki wszystkich pracowników, należy korzystać z uniwersalnych narzędzi motywacyjnych, takich, które będą atrakcyjne dla każdego. Przykładem jednego z nich, które odznacza się dużą efektywnością, sprawdzoną przez wielu przedsiębiorców, są karty podarunkowe, przygotowane przez firmę Sodexo.


Sodexo to firma, która już od wielu lat z wielkim powodzeniem funkcjonuje na światowych rynkach, wspierając w swoich działaniach miliony przedsiębiorców. Opracowane przez nią karty podarunkowe to doskonała odpowiedź na problemy właścicieli firm, którzy poszukują skutecznego sposobu na zmotywowanie zatrudnianych pracowników. Ich niebywałą zaletą jest uniwersalność. Karty można zastosować w różnych firmach, bez względu na zakres ich działalności. Rodzaj upominków, podobnie jak zasady ich przyznawania, każdy właściciel może dostosować do realnych potrzeb pracowników. Zawsze do ich dyspozycji pozostaje duża pula nagród, spośród których każdy zatrudniony może wybrać prezent idealny dla siebie.


Dodatkowo osoby nagradzane otrzymują dostęp do licznych rabatów i promocji na wybrane produkty i usługi w ramach realizacji karty. Samo zarządzanie kartami (zakres puli upominków, regulamin przyznawania punktów i nagród, monitorowanie przebiegu akcji) jest bardzo łatwe i wygodne zarówno dla przedsiębiorców wdrażających karty, jak i dla osób z nich korzystających, między innymi za sprawą nieograniczonego dostępu do indywidualnego konta przy pomocy urządzeń mobilnych, jak również szerokiej sieci punktów akceptacji. Przepis na motywację według Sodexo to sprawdzony sposób na sukces.


Inne pomysły na biznes
Biznes plan Jak zwiększyć obroty w sklepie?
Biznes plan Sklep ziołowy
Biznes plan Biżuteria artystyczna
Biznes plan Sklep obuwniczy
Biznes plan Pub sportowy
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Reklama
Pomysł na biznes, biznes plan, własna firma, działalność gospodarcza
Jeśli nie przychodzi Ci do głowy żaden pomysł na biznes to dobrze trafiłeś, bo ten portal jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj pomysł na biznes oraz biznes plan dopasowany do twoich możliwości, uzyskasz również informacje jak rozpocząć własny biznes oraz otrzymać dotacje. Jeśli potrzebujesz informacji jak założyć przedsiębiorstwo zapoznaj się z naszymi artykułami. Zapraszamy także do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, a także do publikowania swoich pomysłów, które na pewno będą pomocne innym osobom, które chcą założyć działalność gospodarczą i prowadzić własny biznes.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Meta Tagi
biznesplan zakładanie firmy dotacje z urzędu dotacje z UE pomysły na biznes własna firma przedsiębiorczość forma opodatkowania zysk
Popularne
Pieniądze w świecie sportu
Zacznij od biznesplanu
Produkcja form plastikowych
Inwestowanie na Ukrainie
Sklep obuwniczy
Warto zobaczyć

Ostatnio dodane
Własna firma Czy lokaty krótkoterminowe się opłacajš?
Własna firma Jak wybrać opakowanie na prezent œwišteczny?
Własna firma Niezapłacone faktury - jak się przed nimi zabezpieczyć?
Własna firma Jak zorganizować dobrš imprezę integracyjnš?
Własna firma Jak stworzyć dobry biznes plan?
Najczęściej czytane
Własny biznes Domowa hodowla kur niosek81142
Własny biznes Pieczarkarnia46518
Własny biznes Firma porządkowa (sprzątająca)44363
Własny biznes Myjnia parowa33362
Własny biznes Gabinet masażu32799
Najczęściej komentowane
Pomysł na biznes Domowa hodowla kur niosek6
Pomysł na biznes Myjnia parowa6
Pomysł na biznes Hodowla ślimaka4
Pomysł na biznes Gabinet masażu4
Pomysł na biznes Piwa regionalne3