Żródło danych firm Promocja Twojej Firmy
Nawigacja
Pomysł na biznes
Zakładanie firmy
Klasyfikacja PKD
Formy opodatkowania
Dotacje z Unii Europejskiej (UE)
Dotacja z urzędu pracy
Biznes Plan
Download
Forum
Reklama
Kontakt
Szukaj
Partnerzy
Wyszukiwarka PKD
Finanse
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 903
Najnowszy użytkownik: Dyzioxl
Linki
Ostatnio czytane
Bines plan Drobny catering
Bines plan Akcesoria turystyczne
Bines plan Hodowla danieli
Bines plan Sklep monopolowy
Bines plan Automaty samoobsługowe
Bines plan Organizacja imprez firmowych i integracyjnych
Bines plan Siłownia i klub fitness
Bines plan Sklep z herbatą i kawą
Bines plan Sprzedaż i serwis rowerów
Bines plan Projektant grafiki komputerowej
Bines plan Agencja promocyjna / merchendisingowa
Bines plan Projektowanie i aranżacja wnętrz
Bines plan Dietoterapia
Bines plan Meble na zamówienie
Bines plan Księgarnia internetowa
Pomysły na biznes
Innowacje i ulepszenia w telekomunikacji
Nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne sprzyjają rozwojowi małych i dużych przedsiębiorstw, dedykowane są także klientom korporacyjnym. Zaawansowana technologia i proste użytkowanie usług oraz sprzętu, to cechy wiodących na rynku marek dostarczających produkty z branży. Warto pomyśleć nad wdrożeniu do swojej firmy innowacji, które pozwolą na sprawniejszy kontakt z klientem firmy, a także na lepszą komunikację wśród pracowników wewnątrz przedsiębiorstwa.
admin dnia listopad 05 2014 09:12:49 · 0 komentarzy · 127 czytań ·
ISO 9001 - poprawi jakość oferowanych przez Ciebie usług
BiuroKonkurencja na rynku biznesowym jest ogromna. Powiększa ona swoje rozmiary, kiedy zamierzamy wejść ze swoją usługą na rynek zagraniczny, bowiem musimy się zmierzyć nie tylko z krajowymi biznesami, ale również światowymi. Jednak niezależnie od tego, czy działamy lokalnie czy globalnie, to przekonać klientów do swoich usług nie jest łatwo.
admin dnia listopad 05 2014 09:07:51
0 komentarzy · 116 czytań ·
Najlepsza opcja dla przedsiębiorców
Firma transportowaJeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą i planujesz zakup samochodu, powinieneś wiedzieć o tym, że istnieje wiele możliwości sfinansowania zakupu auta. Głównymi opcjami jest leasing na samochód oraz kredyt. Istnieją również inne, mniej popularne możliwości zapłaty za samochód wzięty na firmę.
admin dnia listopad 05 2014 08:56:38
0 komentarzy · 133 czytań ·
Pomysł na biznes - firma montująca okna
Branża budowlana cieszy się dużą popularnością. Nic dziwnego – budowy domów i innych obiektów, a także ich remonty odbywają się przez cały rok. Myśląc o założeniu własnej działalności gospodarczej w dziedzinie budowlanki, warto postawić na okna. Sprzedaż i montaż okien to jest to, z czego klienci korzystają i będą korzystać. O ile można sobie samemu położyć panele czy pomalować ściany, o tyle montaż okien jest już trudniejszą sztuką, która wymaga wsparcia specjalisty. A okna są przecież elementem niezbędnym każdego budynku – i mieszkalnego, i użyteczności publicznej, i gospodarczego czy usługowego. Są one potrzebne zarówno w budynkach nowo stawianych, jak i starszych. Chociaż tendencja do wymieniania starych okien na nowe, nowoczesne i szczelne jest zauważalna od kilkunastu lat, to liczba klientów korzystających z tej usługi zdaje się nie maleć. Dlatego właśnie można mieć pewność, że sprzedaż i montaż okien to dobry sposób na udany biznes.
admin dnia marzec 10 2014 13:51:04
0 komentarzy · 3615 czytań ·
Linia produkcyjna dla Twojej firmy
Manufaktury to pojęcie, które przeszło już niemal do historii. Tego typu zakłady produkcyjne – wykorzystujące system nakładczy – są obecne jedynie w wyspecjalizowanych branżach, takich jak produkcja unikatowych samochodów czy jubilerstwo. Obecnie prym wiodą zaawansowane linie produkcyjne, które w dużym stopniu zastępują czynnik ludzki, jednocześnie gwarantując niezawodność, bezpieczeństwo i maksymalną kontrolę jakości. Ponadto sam proces produkcji jest dużo bardziej wydajny. Z tych też powodów warto inwestować w nowe rozwiązania technologiczne w postaci nowoczesnych linii produkcyjnych. Będzie to miało swoje odbicie w niższych kosztach produkcji przy jednoczesnym wzroście wydajności pracy – być może będzie to początek produkcji na jeszcze wyższą skalę, np. eksportową?
admin dnia marzec 10 2014 12:47:15
0 komentarzy · 3516 czytań ·
Paintball
PaintballOrganizowanie imprez integracyjnych przez firmy stało się niezwykle popularnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu przez grupę pracowników reprezentującą dane przedsiębiorstwo. Ze względu na zmiany w przepisach prawa podatkowego problem z rozliczaniem tego typu rozrywek mają przedsiębiorstwa, gdyż traktuje się imprezy integracyjne jako dodatkowy przychód dla pracownika, powodujący powstanie obowiązku uwzględnienia dochodu w deklaracji rocznej. Poszukiwanie aktywnego wypoczynku przez firmy dla swoich pracowników powoduje jednak, że przepisy podatkowe nie stanowią dla nich większej przeszkody. Idąc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców możemy zastanowić się nad oferowaniem klientom atrakcyjnych form wypoczynku w postaci aktywności na świeżym powietrzu.
Piotr Marek dnia maj 06 2013 19:09:06
0 komentarzy · 5167 czytań ·
Uprawa rabarbaru
Uprawa rabarbaruZdecydowane i jasne dążenia Unii Europejskiej w kierunku ekologii powodują, że ciekawym pomysłem na własny biznes jest bez wątpienia spróbowanie swoich sił w uprawie roślin czy też wyrobie zdrowej żywności. Istnieje również duża szansa na uzyskanie atrakcyjnych form dotacji na potrzeby założenia i rozwoju naszej działalności, co stanowi dodatkowy atut tego rodzaju biznesu. Spośród niszowych i stosunkowo mało znanych na szeroką skalę upraw w Polsce interesującą alternatywą jest uprawa rabarbaru, który znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym. Wegetacja tej rośliny rozpoczyna się w okresie wczesnej wiosny, nie ma również specjalnych wymagań jeżeli chodzi o temperaturę, przez co nie powinny oddziaływać negatywnie na nią zdarzające się nocne spadki temperatury poniżej zera.
Piotr Marek dnia kwiecień 23 2013 14:24:26
0 komentarzy · 9716 czytań ·
Pomysł na biznes, biznes plan, własna firma, działalność gospodarcza
Jeśli nie przychodzi Ci do głowy żaden pomysł na biznes to dobrze trafiłeś, bo ten portal jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj pomysł na biznes oraz biznes plan dopasowany do twoich możliwości, uzyskasz również informacje jak rozpocząć własny biznes oraz otrzymać dotacje. Jeśli potrzebujesz informacji jak założyć przedsiębiorstwo zapoznaj się z naszymi artykułami. Zapraszamy także do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, a także do publikowania swoich pomysłów, które na pewno będą pomocne innym osobom, które chcą założyć działalność gospodarczą i prowadzić własny biznes.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Meta Tagi
biznesplan zakładanie firmy dotacje z urzędu dotacje z UE pomysły na biznes własna firma przedsiębiorczość forma opodatkowania zysk
Popularne
Franczyza Lody Bonano
Czyszczenie kostki brukowej
Kiosk z warzywami
Agencja eventowa
Firma wynajmująca przyczepy campingowe
Plantacja wierzby energetycznej
Hodowla zwierząt futerkowych
Produkcja form plastikowych
Mleko prosto od krowy
Gospodarstwo agroturystyczne
Ostatnio dodane
Własna firma Innowacje i ulepszenia w telekomunikacji
Własna firma ISO 9001 - poprawi jakość oferowanych przez Ciebie usług
Własna firma Najlepsza opcja dla przedsiębiorców
Własna firma Pomysł na biznes - firma montująca okna
Własna firma Linia produkcyjna dla Twojej firmy
Najczęściej czytane
Własny biznes Domowa hodowla kur niosek56814
Własny biznes Pieczarkarnia26976
Własny biznes Firma porządkowa (sprzątająca)25717
Własny biznes Myjnia parowa25684
Własny biznes Gabinet masażu23334
Najczęściej komentowane
Pomysł na biznes Myjnia parowa6
Pomysł na biznes Domowa hodowla kur niosek6
Pomysł na biznes Gabinet masażu4
Pomysł na biznes Hodowla ślimaka4
Pomysł na biznes Piwa regionalne3
Agencja interaktywna Dieta tysiąca kalorii rozmus.nieruchomosci.pl świat-lovedesire.pl Dieta antycellulitowa