Żródło danych firm Promocja Twojej Firmy
Nawigacja
Pomysł na biznes
Zakładanie firmy
Klasyfikacja PKD
Formy opodatkowania
Dotacje z Unii Europejskiej (UE)
Dotacja z urzędu pracy
Biznes Plan
Download
Forum
Reklama
Kontakt
Szukaj
Partnerzy
Wyszukiwarka PKD
Finanse
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 900
Najnowszy użytkownik: Accountings24
Linki
Ostatnio czytane
Bines plan Elektrownie wiatrowe
Bines plan Myjnia parowa
Bines plan Sklep outletowy
Bines plan Alkomaty w pubach
Bines plan Agencja eventowa
Bines plan Sztuczna biżuteria
Bines plan Piwa regionalne
Bines plan Pan złota rączka
Bines plan Kiosk z warzywami
Bines plan Uprawa szparagów
Bines plan Agencja modelek
Bines plan Pranie i czyszczenie dywanów oraz mebli
Bines plan Sklep zoologiczny
Bines plan Pub
Bines plan Myjnia samochodowa
Pomysły na biznes
Pomysł na biznes - firma montująca okna
Branża budowlana cieszy się dużą popularnością. Nic dziwnego – budowy domów i innych obiektów, a także ich remonty odbywają się przez cały rok. Myśląc o założeniu własnej działalności gospodarczej w dziedzinie budowlanki, warto postawić na okna. Sprzedaż i montaż okien to jest to, z czego klienci korzystają i będą korzystać. O ile można sobie samemu położyć panele czy pomalować ściany, o tyle montaż okien jest już trudniejszą sztuką, która wymaga wsparcia specjalisty. A okna są przecież elementem niezbędnym każdego budynku – i mieszkalnego, i użyteczności publicznej, i gospodarczego czy usługowego. Są one potrzebne zarówno w budynkach nowo stawianych, jak i starszych. Chociaż tendencja do wymieniania starych okien na nowe, nowoczesne i szczelne jest zauważalna od kilkunastu lat, to liczba klientów korzystających z tej usługi zdaje się nie maleć. Dlatego właśnie można mieć pewność, że sprzedaż i montaż okien to dobry sposób na udany biznes.
admin dnia marzec 10 2014 13:51:04 · 0 komentarzy · 3433 czytań ·
Linia produkcyjna dla Twojej firmy
Manufaktury to pojęcie, które przeszło już niemal do historii. Tego typu zakłady produkcyjne – wykorzystujące system nakładczy – są obecne jedynie w wyspecjalizowanych branżach, takich jak produkcja unikatowych samochodów czy jubilerstwo. Obecnie prym wiodą zaawansowane linie produkcyjne, które w dużym stopniu zastępują czynnik ludzki, jednocześnie gwarantując niezawodność, bezpieczeństwo i maksymalną kontrolę jakości. Ponadto sam proces produkcji jest dużo bardziej wydajny. Z tych też powodów warto inwestować w nowe rozwiązania technologiczne w postaci nowoczesnych linii produkcyjnych. Będzie to miało swoje odbicie w niższych kosztach produkcji przy jednoczesnym wzroście wydajności pracy – być może będzie to początek produkcji na jeszcze wyższą skalę, np. eksportową?
admin dnia marzec 10 2014 12:47:15
0 komentarzy · 3338 czytań ·
Paintball
PaintballOrganizowanie imprez integracyjnych przez firmy stało się niezwykle popularnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu przez grupę pracowników reprezentującą dane przedsiębiorstwo. Ze względu na zmiany w przepisach prawa podatkowego problem z rozliczaniem tego typu rozrywek mają przedsiębiorstwa, gdyż traktuje się imprezy integracyjne jako dodatkowy przychód dla pracownika, powodujący powstanie obowiązku uwzględnienia dochodu w deklaracji rocznej. Poszukiwanie aktywnego wypoczynku przez firmy dla swoich pracowników powoduje jednak, że przepisy podatkowe nie stanowią dla nich większej przeszkody. Idąc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców możemy zastanowić się nad oferowaniem klientom atrakcyjnych form wypoczynku w postaci aktywności na świeżym powietrzu.
Piotr Marek dnia maj 06 2013 19:09:06
0 komentarzy · 4977 czytań ·
Uprawa rabarbaru
Uprawa rabarbaruZdecydowane i jasne dążenia Unii Europejskiej w kierunku ekologii powodują, że ciekawym pomysłem na własny biznes jest bez wątpienia spróbowanie swoich sił w uprawie roślin czy też wyrobie zdrowej żywności. Istnieje również duża szansa na uzyskanie atrakcyjnych form dotacji na potrzeby założenia i rozwoju naszej działalności, co stanowi dodatkowy atut tego rodzaju biznesu. Spośród niszowych i stosunkowo mało znanych na szeroką skalę upraw w Polsce interesującą alternatywą jest uprawa rabarbaru, który znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym. Wegetacja tej rośliny rozpoczyna się w okresie wczesnej wiosny, nie ma również specjalnych wymagań jeżeli chodzi o temperaturę, przez co nie powinny oddziaływać negatywnie na nią zdarzające się nocne spadki temperatury poniżej zera.
Piotr Marek dnia kwiecień 23 2013 14:24:26
0 komentarzy · 9414 czytań ·
Salon SPA
Salon SPACiągła pogoń za pracą i życie w permanentnym stresie powoduje, że wielką wagę w naszym życiu przywiązujemy do chociażby niewielkiego wypoczynku, dzięki któremu będziemy mogli podładować w niedługim czasie nasze akumulatory. Form rozrywki oraz relaksu jest niezliczona ilość, a główny ich podział polega na relaksowaniu się bez wysiłku fizycznego lub też na aktywności fizycznej w formie spaceru czy też uprawiania konkretnej dyscypliny sportowej. Biorąc pod uwagę fakt, że coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju gabinety odnowy biologicznej czy też salony SPA, z których korzysta również coraz większa rzesza mężczyzn, otworzenie tego rodzaju biznesu może się okazać ciekawym pomysłem na otworzenie własnej działalności gospodarczej.
Piotr Marek dnia kwiecień 21 2013 16:25:18
0 komentarzy · 4515 czytań ·
Inwestowanie w papiery wartościowe
Inwestowanie w papiery wartościoweDywersyfikacja źródeł dochodu oraz budowanie alternatywnego portfela finansowego to ważna kwestia, której nie powinien zaniedbywać żaden początkujący czy też nawet bardziej zaawansowany miłośnik inwestowania w różnego rodzaju instrumenty finansowe. Należy jednak pamiętać, że lokowanie swoich środków w określone produkty niesie za sobą ryzyko straty, uzależnione w dużej mierze od perspektywy zysku. Dla osoby fizycznej marzącej o budowaniu swojego alternatywnego źródła przychodów inwestowanie w papiery wartościowe może się okazać całkiem ciekawym pomysłem na własny biznes bez konieczności zakładania działalności gospodarczej. Inwestorem może być bowiem każda osoba fizyczna, otworzenie rachunku maklerskiego nie wymaga prowadzenia firmy.
Piotr Marek dnia marzec 26 2013 08:29:04
0 komentarzy · 2467 czytań ·
Produkcja mebli ogrodowych
Produkcja mebli ogrodowychZbliżający się wielkimi krokami okres wiosenny powoduje, że coraz chętniej będziemy spędzali wolny czas na świeżym powietrzu. To również doskonała okazja, aby rozpocząć biznes związany dość ściśle z atrakcyjną pogodą. Jednym z takich pomysłów jest produkcja mebli ogrodowych, na które znacznie wzrasta popyt zwłaszcza w tym okresie. W pierwszej kolejności należy zastanowić się nad grupą docelową oraz rynkiem zbytu. Jeżeli interesuje nas jedynie rynek lokalny, wówczas ograniczymy wyszukiwanie dostawców materiałów do najbliższej okolicy. Ze względu na rosnące ceny drewna najlepszym rozwiązaniem będzie poszukiwanie materiałów w regionach wiejskich, gdzie koszt nabycia tego typu towaru jest znacznie niższy niż w przypadku dużych aglomeracji miejskich.
Piotr Marek dnia marzec 10 2013 12:38:23
0 komentarzy · 4528 czytań ·
Pomysł na biznes, biznes plan, własna firma, działalność gospodarcza
Jeśli nie przychodzi Ci do głowy żaden pomysł na biznes to dobrze trafiłeś, bo ten portal jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj pomysł na biznes oraz biznes plan dopasowany do twoich możliwości, uzyskasz również informacje jak rozpocząć własny biznes oraz otrzymać dotacje. Jeśli potrzebujesz informacji jak założyć przedsiębiorstwo zapoznaj się z naszymi artykułami. Zapraszamy także do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, a także do publikowania swoich pomysłów, które na pewno będą pomocne innym osobom, które chcą założyć działalność gospodarczą i prowadzić własny biznes.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Meta Tagi
biznesplan zakładanie firmy dotacje z urzędu dotacje z UE pomysły na biznes własna firma przedsiębiorczość forma opodatkowania zysk
Popularne
Franczyza Lody Bonano
Czyszczenie kostki brukowej
Kiosk z warzywami
Agencja eventowa
Firma wynajmująca przyczepy campingowe
Plantacja wierzby energetycznej
Hodowla zwierząt futerkowych
Produkcja form plastikowych
Mleko prosto od krowy
Gospodarstwo agroturystyczne
Ostatnio dodane
Własna firma Pomysł na biznes - firma montująca okna
Własna firma Linia produkcyjna dla Twojej firmy
Własna firma Paintball
Własna firma Uprawa rabarbaru
Własna firma Salon SPA
Najczęściej czytane
Własny biznes Domowa hodowla kur niosek56066
Własny biznes Pieczarkarnia26587
Własny biznes Firma porządkowa (sprzątająca)25459
Własny biznes Myjnia parowa25434
Własny biznes Gabinet masażu22884
Najczęściej komentowane
Pomysł na biznes Myjnia parowa6
Pomysł na biznes Domowa hodowla kur niosek6
Pomysł na biznes Hodowla ślimaka4
Pomysł na biznes Gabinet masażu4
Pomysł na biznes Piwa regionalne3
Agencja interaktywna Dieta tysiąca kalorii rozmus.nieruchomosci.pl świat-lovedesire.pl Dieta antycellulitowa