Żródło danych firm Promocja Twojej Firmy
Nawigacja
Pomysł na biznes
Zakładanie firmy
Klasyfikacja PKD
Formy opodatkowania
Dotacje z Unii Europejskiej (UE)
Dotacja z urzędu pracy
Biznes Plan
Download
Forum
Reklama
Kontakt
Szukaj
Partnerzy
Wyszukiwarka PKD
Finanse
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 945
Najnowszy użytkownik: ynebus
Ostatnio czytane
Bines plan Sklep papierniczy
Bines plan Inteligentny dom
Bines plan Sprzątanie biur i mieszkań
Bines plan Nadruki na koszulkach
Bines plan Pieczenie ciast i tortów na zamówienie
Bines plan Sprzedaż cygar
Bines plan Sklep mięsny
Bines plan Fotografia ślubna
Bines plan Produkcja obrazów
Bines plan Uprawa roślin energetycznych
Bines plan Organizacja wesel
Bines plan Wynajem mieszkań
Bines plan Kolportaż ulotek reklamowych
Bines plan Pieniądze w świecie sportu
Bines plan Produkcja palet z tektury
Polecamy
Miejska codzienność w Płocku
hala
tutaj

Pomysły na biznes

Zanim otworzysz biznes
Zanim otworzymy biznes i zaczniemy na nim zarabiać musimy przejść naprawdę długą drogę, bo już sam proces otwierania przedsiębiorstwa bywa dość skomplikowany, a jeśli dodamy do tego kilka innych aspektów, możemy poczuć się zniechęceni. Trzeba jednak zauważyć, że warto, zwłaszcza, gdy nie mamy innych perspektyw lub też posiadamy świetny, innowacyjny pomysł na biznes.
admin dnia March 30 2016 23:15:09 · 0 komentarzy · 101 czytań ·
Kolejny salon kosmetyczny?
Salon kosmetycznyWiele młodych kobiet wybiera kierunek, jakim jest kosmetologia. Chodzi nie tylko o samo dbanie o wygląd, a fakt, że ukończenie takiego kierunku daje w miarę stabilne zatrudnienie. Przede wszystkim, dlatego, że współczesny świat wymusza na kobietach zwrócenie większej uwagi na dbałość o wygląd, nawet typowe chłopczyce potrzebują chwili relaksu z maseczką na twarzy. Od wizyt w tego typu miejscach nie stronią również Panowie, którzy nie chcą wyglądać na zaniedbanych, bo tacy mężczyźni nie są atrakcyjni w oczach kobiet, zwłaszcza, gdy mają na twarzy masę wyprysków. Skupmy się jednak na wybieraniu tego kierunku pod kątem otworzenia własnego biznesu. W związku ze wzrostem liczby studentów na kierunku kosmetologia, ale również uczniów szkół zawodowych, czy studiów policealnych na kosmetologii, powstało wiele salonów kosmetycznych, a więc pojawia się pytanie, czy rynek potrzebuje kolejnego takiego miejsca?
admin dnia March 30 2016 23:14:24
0 komentarzy · 118 czytań ·
Czy można zarabiać na ludzkim nieszczęściu?
Zakład pogrzebowyNie jest tak, że szczęście spotyka nas, co pięć minut, niestety w naszym życiu jest wiele smutnych chwil i chociaż chcielibyśmy ich unikać, nie jest to możliwe. Chociaż faktycznie każdy z nas chciałby prowadzić biznes, który uszczęśliwia innych lub jest obojętny, a niezasmucający, takie biznesy też są potrzebne. Związane ze smutkiem, stratą, śmiercią, chorobą, różnego rodzaju przykrymi sytuacjami, zwłaszcza, że na razie nie ma na nie cudownego leku i zawsze będą się zdarzać, dlatego biznesy zarabiające na ludzkim nieszczęściu zawsze będą potrzebne.
admin dnia March 30 2016 23:13:51
0 komentarzy · 104 czytań ·
Startup – jak to wygląda?
Pojęcie Startup jest teraz bardzo modne, ale niewiele osób wie, z czym to się je, na czym tak naprawdę polega startup, dlaczego cieszy się taką popularnością i czy można na tym zarobić? Startup to popularne rozwiązanie, które pozwala na znalezienie takie biznesu, który przynosiłby zyski, pozwalałaby na rozwój we współczesnym świecie biznesowym. Takie startupy to nie przedsiębiorstwa, które będą miały długą historię. Takie przedsiębiorstwa nie rozwijają się przez lata, niejednokrotnie upadają, aby narodzić się na nowo pod inna postacią.
admin dnia March 30 2016 23:11:34
0 komentarzy · 81 czytań ·
Nowy biznes – wyzwania
Podjęcie decyzji o założeniu własnej działalności gospodarczej może mieć różne następstwa. Niekoniecznie będzie tak łatwo i prosto. Wiele osób rezygnuje z etatu, by móc się realizować jako twórcą własnej firmy. Wychodzą z założenia, że lepiej jest być swoim szefem i nie być od nikogo uzależnionym. Jednak w dzisiejszych czasach zakładanie działalności gospodarczej może być faktycznie bardzo wymagające. Wymaga odwagi, zaradności, umiejętności trafnego podejmowania decyzji.
admin dnia January 29 2016 22:33:29
0 komentarzy · 274 czytań ·
Dobry pomysł na biznes – o czym pamiętać
Pomysły na biznes mogą być różne. Trzeba jednak pamiętać, że szanse na rynku mają tylko te, które faktycznie dobrze się wpisują w zapotrzebowanie. Trzeba więc zawsze przeprowadzić badania rynkowe, zorientować się, jakie jest zapotrzebowanie na dany rodzaj usług lub towarów. Tylko dzięki temu można odpowiednio przygotować się do tego, by faktycznie wystartować z takim biznesem, który będzie mieć rację bytu.
admin dnia January 29 2016 22:33:00
0 komentarzy · 370 czytań ·
Zdrowy styl życia – czy na tym da się zarobić?
DietaZdrowy styl życia to moda, która obecnie ma się dobrze i nie przemija. Można na tym także zarabiać, co udowadnia wiele osób. Na pewno warto wykorzystywać mody i trendy, jeśli myśli się o biznesie, który miałby szansę się utrzymywać i przynosić określone dochody.
admin dnia January 29 2016 22:32:34
0 komentarzy · 347 czytań ·
Pomysł na biznes, biznes plan, własna firma, działalność gospodarcza
Jeśli nie przychodzi Ci do głowy żaden pomysł na biznes to dobrze trafiłeś, bo ten portal jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj pomysł na biznes oraz biznes plan dopasowany do twoich możliwości, uzyskasz również informacje jak rozpocząć własny biznes oraz otrzymać dotacje. Jeśli potrzebujesz informacji jak założyć przedsiębiorstwo zapoznaj się z naszymi artykułami. Zapraszamy także do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, a także do publikowania swoich pomysłów, które na pewno będą pomocne innym osobom, które chcą założyć działalność gospodarczą i prowadzić własny biznes.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Meta Tagi
biznesplan zakładanie firmy dotacje z urzędu dotacje z UE pomysły na biznes własna firma przedsiębiorczość forma opodatkowania zysk
Popularne
Franczyza Lody Bonano
Czyszczenie kostki brukowej
Kiosk z warzywami
Agencja eventowa
Firma wynajmująca przyczepy campingowe
Plantacja wierzby energetycznej
Hodowla zwierząt futerkowych
Produkcja form plastikowych
Mleko prosto od krowy
Gospodarstwo agroturystyczne
Warto zobaczyć
Pompy Chłod-pol
Mydło
Ostatnio dodane
Własna firma Zanim otworzysz biznes
Własna firma Kolejny salon kosmetyczny?
Własna firma Czy można zarabiać na ludzkim nieszczęściu?
Własna firma Startup – jak to wygląda?
Własna firma Nowy biznes – wyzwania
Najczęściej czytane
Własny biznes Domowa hodowla kur niosek69288
Własny biznes Pieczarkarnia33528
Własny biznes Firma porządkowa (sprzątająca)31268
Własny biznes Myjnia parowa29819
Własny biznes Gabinet masażu28515
Najczęściej komentowane
Pomysł na biznes Domowa hodowla kur niosek6
Pomysł na biznes Myjnia parowa6
Pomysł na biznes Gabinet masażu4
Pomysł na biznes Hodowla ślimaka4
Pomysł na biznes Meble na zamówienie3