Żródło danych firm Promocja Twojej Firmy
Nawigacja
Pomysł na biznes
Zakładanie firmy
Klasyfikacja PKD
Formy opodatkowania
Dotacje z Unii Europejskiej (UE)
Dotacja z urzędu pracy
Biznes Plan
Download
Forum
Reklama
Kontakt
Szukaj
Partnerzy
Wyszukiwarka PKD
Finanse
Aktualnie online
Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 891
Najnowszy użytkownik: spryciula
Linki
Ostatnio czytane
Bines plan Paintball
Bines plan Projektowanie ubrań
Bines plan Hodowla zwierząt futerkowych
Bines plan Studio Figura - Pomysł na biznes dla Ciebie!
Bines plan Sklep z odzieżą używaną
Bines plan Produkcja palet drewnianych
Bines plan Pralnia wodna i chemiczna
Bines plan Forex
Bines plan Doradca podatkowy
Bines plan Odśnieżanie dachów
Bines plan Zakład kamieniarski
Bines plan Biżuteria artystyczna
Bines plan Uprawa winorośli
Bines plan Drukarnia
Bines plan Księgarnia internetowa
Zobacz temat

Prośba o otworzenie restauracji.
isetu
Dodany dnia 20-03-2012 13:53
Użytkownik

Data rejestracji: 20.03.12

Witam.

Proszę otworzyć restaurację we Wrocławiu przy pl. Strzegomski 2-4 , przy tej lokalizacji istnieją 4 duże biurowce i tylko 2 restauracjie gdzie średnie ceny posiłków o 50% przekraczają porównywalne ceny w centrum Wrocławia.
Mimo tego że Green Towers nie są jeszcze ukończone to i tak restauracje mają pełne obłożenie a jak otworzą Green Towers to boję się że za kaszę gryczaną z sosem surówką i kotletem zapłacę 20zł na dzień 2012.03.20

Poniżej pozwalam umieścić sobie tagi związane z tym ogłoszeniem aby lepiej pozycjonowało się w wyszukiwarkach :
wroclaw, biznes , bussines , erstauracja , interes , dobry , zarobek , jedzenie , zarcie , knajpa , docohdowy , najlepszy
, lepszy , pewny , bardzo dobry , sprawdzony , posilki , sprzedaz , caloroczny, perspektywiczny, wypas
, lokal , miejsce, okazja, inwestycje , inwestycja , duzo, klienci , bar, budka, restauracja, obiady, obiad , sniadania,
wynos , miejscu , salatki , ziemiaki , surówki , danie, dania , smazone , gotowane, swieze , zestaw, zestawy ,
pl. Strzegomski 4-2 , Silver Forum , Green Towers, zawsze , nalesniki , pierogi , herbata , mielony , schabowy , watróbka,
sos, sosy , kebab , frytki ,
wroclaw, biznes , bussines , erstauracja , interes , dobry , zarobek , jedzenie , zarcie , knajpa , docohdowy , najlepszy
, lepszy , pewny , bardzo dobry , sprawdzony , posilki , sprzedaz , caloroczny, perspektywiczny, wypas
, lokal , miejsce, okazja, inwestycje , inwestycja , duzo, klienci , bar, budka, restauracja, obiady, obiad , sniadania,
wynos , miejscu , salatki , ziemiaki , surówki , danie, dania , smazone , gotowane, swieze , zestaw, zestawy ,
pl. Strzegomski 4-2 , Silver Forum , Green Towers, zawsze , nalesniki , pierogi , herbata , mielony , schabowy , watróbka,
sos, sosy , kebab , frytki ,

Bozena
Dodany dnia 06-06-2012 11:40
Użytkownik

Data rejestracji: 28.02.11

No masz rację to dobra lokalizacja! Ja wiem to z własnego doświadczenia, bo parę miesięcy temu zakładałam punkt gastronomiczny w Krakowie w pobliżu biurowca i klienci są zadowoleni, gdyż moje ceny w porównaniu do restauracji w samym biurowcu są konkurencyjne, dzięki temu ruch jest straszny. Trochę obawiałam się tych wszystkich formalności i myślałam, że nie dam rady przy założeniu, ale przypadkowo znalazłam portal e-harmonogram, który działa w całej Polsce na którym wszystko dostałam na tacy począwszy od tego do jakiego urzędu się udać, jaki czas mi to zajmię skończywszy na formularzach, które wystarczyło wypełnić i zanieść w wyznaczone miejscaSmile Pozdrawiam.

pegazus
Dodany dnia 06-06-2012 19:12
Użytkownik

Data rejestracji: 06.06.12

A co myślicie o otworzeniu jadalni w szkole? Szkoła chce wynająć stołówkę prywatnemu przedsiębiorcy, który by sprzedawał średnio 100 osobom obiady miesięcznie i gmina dokładałaby do każdego obiadu, czy warto w takie coś wchodzić ?
Najlepszy fotograf w Krakowie to Adam Trzcionka - reportaże, plenery ślubne.

zahraman
Dodany dnia 08-06-2012 11:24
Użytkownik

Data rejestracji: 20.04.12

@pegazus A jak wygląda budżet Twojej gminy? Ma zadłużenie? Jeżeli dobrze stoją z pieniędzmi i nie mają większych trudności finansowych to myślę, że warto zaczynać.
ZOHO- innowacyjny crm dla firmy, oprogramowanie biurowe

Przeskocz do forum:
Pomysł na biznes, biznes plan, własna firma, działalność gospodarcza
Jeśli nie przychodzi Ci do głowy żaden pomysł na biznes to dobrze trafiłeś, bo ten portal jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj pomysł na biznes oraz biznes plan dopasowany do twoich możliwości, uzyskasz również informacje jak rozpocząć własny biznes oraz otrzymać dotacje. Jeśli potrzebujesz informacji jak założyć przedsiębiorstwo zapoznaj się z naszymi artykułami. Zapraszamy także do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, a także do publikowania swoich pomysłów, które na pewno będą pomocne innym osobom, które chcą założyć działalność gospodarczą i prowadzić własny biznes.
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się