Nowoczesny biznes i rozrywka z InternetQ Poland
Dodane przez admin dnia Sierpień 18 2014 15:57:09

Dzisiejszy świat i rozwój technologii zapewnia nam całą masę możliwości jeśli chodzi o mobilność, stały kontakt ze znajomymi, czy prowadzenie firmy z każdego zakątka świata. Mobilne centra nosimy w kieszeniach, czy coraz mniejszych torbach - telefony komórkowe i laptopy to w chwili obecnej standard właściwie dla każdego nowoczesnego człowieka.Jak to jest z tą treścią w Internecie?


Każdy posiadacz konta na dowolnym portalu społecznościowym zna z własnego doświadczenia dzielenie się ze znajomymi zdjęciami z podróży, cytatami które zapadły w pamięć, czy różnymi wydarzeniami w których brało się udział. Stale rozwijająca się technologia z dnia na dzień daje wszystkim coraz większe możliwości jeśli chodzi o stałe pozostawanie w kontakcie z innymi.


Niegdyś, żeby podzielić się ze znajomym piosenką, która wpadła nam w ucho trzeba było nagrać ją na kasetę, lub trafić na odpowiedni moment w radiu, kiedy akurat ją puszczą. Teraz wystarczy kilka kliknięć, lub ruchów palcem, żeby wszyscy nasi znajomi ją usłyszeli, a w dodatku nie trzeba przy tym odrywać się od aktualnie wykonywanej czynności.


Jaką innowację wprowadza InternetQ Poland?


Dzieląc się ze znajomymi dowolną treścią można bowiem w każdej sytuacji - jadąc autobusem, czy oglądając telewizję, bądź robiąc zakupy. Jednak internet to nie tylko social media, a również biznes. Coraz więcej firm przynajmniej częściowo przenosi swoją działalność do sieci, aby zbudować większą grupę klientów - przy dzisiejszej popularności internetu jest to wręcz konieczność. InternetQ Poland jest firmą, która umożliwia między innymi wypromowanie się w sieci. Twórcy aplikacji, czy firmy mogą w łatwy sposób skorzystać z pomocy w zareklamowaniu swojego produktu.


Dodatkowym ułatwieniem życia jest także bardzo popularne korzystanie z płatności mobilnych. Brak konieczności stania w kolejce do okienka, czy pilnowania druczków z rachunkiem jest ogromnym ułatwieniem - stąd mnożące się możliwości. W rezultacie z wszystko można aktualnie zapłacić on-line, obserwować statystyki wyświetleń naszej strony, czy produktu w czasie rzeczywistym, lub dzielić się dowolną treścią w prosty i szybki sposób - witajcie w nowoczesności.